Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 25.04.2011 22:22:59 

Sružnická peřej

stružnická peřej 2008

STARTOVNÍ LISTINA 2008

K1m

 

1 121046 MRŮZEK Jakub 98 PZ
KK Opava
2 49042 ZIMA Tomáš 00

Roudnice
3 121053 BEK Kryštof 99 PZ
KK Opava
4 19022 ŠANDA Petr 00

Vlašim
5 24015 SKOŘEPA Vojtěch 99 PZ
Č.Kruml.
6 121033 KAŠPAR Albert 98 PZ
KK Opava
7 66021 WESTERDIJK Mathias 99 PZ
Horš.Týn
8 24006 KLÍMA Jan 98 PZ
Č.Kruml.
9 66017 VAVŘÍK Tadeaš 99 PZ
Horš.Týn
10 66016 WENDL Denis 00

Horš.Týn
11 45019 HEGER Vojtěch 00

KVS HK
12 76014 ZVOLÁNEK Filip 99 PZ
Bechyně
13 47024 ŠEBELA David 98 PZ
Kadaň
14 121007 MRŮZEK Vojta 98 PZ
KK Opava
15 45012 HEGER Tomáš 98 PZ
KVS HK
16 14015 ZAPLETAL Mikuláš 00

Kralupy
17 48031 LERCH Adam 98 PZ
Klášter.
18 10016 ŠODEK Petr 98 PZ
Benátky
19 14012 ZAPLETAL Vojtěch 98 PZ
Kralupy
20 82010 CEPEK Matěj 98 PZ
KVSPísek
21 121030 MRÁZEK Jan 98 PZ
KK Opava
22 132051 FRANEK Jakub 95 ZS
Val.Mez.
23 119037 LAITOCH Petr 95 ZS
Olomouc
24 9037 PEXA Jakub 94 ZS 3 USK Pha
25 132036 ŽNIVA Marek 95 ZS
Val.Mez.
26 23142 FIALA Jan 96 ZM
SK VS ČB
27 1019 KULÍŠEK Tomáš 96 ZM
Boh.Pha
28 23155 LISKOVSKÝ Vladimír 94 ZS
SK VS ČB
29 1050 KETZL Tomáš 95 ZS
Boh.Pha
30 65032 KOUDELKA Václav 97 ZM
Roztoky
31 124018 ŠTĚPÁNIK Ondřej 96 ZM
Přerov
32 9077 MATĚJKA Michael 97 ZM
USK Pha
33 124019 PAPP Daniel 95 ZS
Přerov
34 9076 ŠPETA Sebastian 95 ZS
USK Pha
35 19021 KULIŠ Petr 94 ZS
Vlašim
36 9038 VĚTROVSKÝ Jan 97 ZM
USK Pha
37 9028 KOŘÍNEK Filip 95 ZS 3 USK Pha
38 119054 ŠRÁMEK Jonatan 94 ZS 3 Olomouc
39 42021 PECHLÁT Hynek 95 ZS 3 Sušice
40 23115 ŠTĚTKA Matěj 96 ZM 3 SK VS ČB
41 14014 ŠUPOLÍK Pavel 97 ZM
Kralupy
42 14018 MATULA Roman 96 ZM 3 Kralupy
43 14029 VÉLE Adam 94 ZS 3 Kralupy
44 121032 ŠOLTYS Tomáš 97 ZM
KK Opava
45 9030 PETŘÍK Matouš 97 ZM
USK Pha
46 42017 VADLEJCH František 94 ZS 3 Sušice
47 9068 ROHAN Lukáš 95 ZS 3 USK Pha
49 1037 SMOLKA Ondřej 94 ZS 3 Boh.Pha
50 9056 SVOBODA Adam 94 ZS 3 USK Pha
51 76039 ZVOLÁNEK Jan 95 ZS 3 Bechyně
52 121027 FIALA Radim 95 ZS 3 KK Opava
53 9022 ŠIMAN Matěj 95 ZS 3 USK Pha
54 43016 MYŠÁK Albert 94 ZS 3 Č.Lípa
55 10009 KYNCL Michal 95 ZS 3 Benátky
56 9026 RAŠKA Jan 95 ZS 3 USK Pha
57 103019 SOSNAR Jakub 94 ZS 3 KK Brno
58 43029 ŠEDIVÝ Jakub 94 ZS 3 Č.Lípa
59 52022 PETŘÍČEK Vojtěch 94 ZS 3 L.Žatec
60 9020 ADÁMEK Filip 94 ZS 2 USK Pha
61 103020 HOŠEK Ondřej 95 ZS 2 KK Brno
62 121069 BINČÍK Petr 94 ZS 2 KK Opava
63 82002 CEPEK Marek 94 ZS 2 KVSPísek
64 121010 BAHENSKÝ Matouš 94 ZS 2 KK Opava
65 103041 SATKE Adam 94 ZS 3 KK Brno
65 121031 URBAN Tomáš 94 ZS 2 KK Opava
66 70003 LHOTA Zbyšek 84
2+ Žel.Brod
67 42016 GALUŠKA Vladislav 65 VM 2+ Sušice
68 9083 STRNAD Jaroslav 93 DM 2+ USK Pha
69 76010 MACÁŠEK Tomáš 92 DM 2 Bechyně
70 43004 PUŠKARČUK Aleš 89
2 Č.Lípa
71 49031 SEDLMAIER Aleš 80
2 Roudnice
72 42019 PECHLÁT Hynek 71 VM 2 Sušice
73 9043 MEDŘICKÝ Ludvík 92 DM 2 USK Pha
74 43008 ŠRÁMEK Michal 82
2 Č.Lípa
75 23107 ŠTĚTKA Petr 65 VM 2 SK VS ČB
76 52018 SAJDL František 70 VM 2 L.Žatec
77 43022 ŠEDIVÝ Václav 66 VM 2 Č.Lípa
78 24027 KOUDELKA Tomáš 64 VM 2 Č.Kruml.
79 23061 KUNA Jan 90 DS 2 SK VS ČB
80 23099 SVOBODA Marek 90 DS 2 SK VS ČB
81 132027 VOLEK Martin 82
2 Val.Mez.
82 121024 ROUSEK Martin 65 VM 2 KK Opava
83 70074 BRYCHCÍ Petr 90 DS 2 Žel.Brod
84 132042 DAVID Petr 87
2 Val.Mez.
85 17008 HRON Jiří 51 VS 2 Rakovník
86 65022 KOZOHORSKÝ Vojtěch 91 DS 3 Roztoky
87 43043 CHRISTOV Ivan 88
3 Č.Lípa
88 10047 VEŠKRNA Miroslav 93 DM 3 Benátky
89 47027 KYSELA Marek 92 DM 3 Kadaň
90 1008 DODAL Jan 53 VS 3 Boh.Pha
91 8008 HORÁK David 76
3 S.Žižkov
92 43003 BEDNÁŘ Jaroslav 74
3 Č.Lípa
93 43007 FRIEDRICH Jan 93 DM 3 Č.Lípa
94 53011 NEDVÍDEK František 44 VS 3 Dv.Král.
95 43009 FILIPI Robert 64 VM
Č.Lípa
96 16007 KLUGANOST Vít 77

Vršovice
97 24012 HALEŠ Antonín 92 DM
Č.Kruml.
98 8037 LETKO Radek 78

S.Žižkov

 

C2m

 

1 9037 9036 PEXA Jakub KOUŠA Šimon 94 94 ZS
USK Pha
2 1019 1037 KULÍŠEK Tomáš SMOLKA Ondřej 96 94 ZS
Boh.Pha
3 43016 43029 MYŠÁK Albert ŠEDIVÝ Jakub 94 94 ZS
Č.Lípa
4 66009 66003 RUSÍN David BOTH Ondřej 94 94 ZS
Horš.Týn
5 42021 76039 PECHLÁT Hynek ZVOLÁNEK Jan 95 95 ZS 3 Sušice Bechyně
6 121037 121022 MRÁZKOVÁ Mária FOLTYSOVÁ Sabina 96 96 ZM
KK Opava
7 9068 9056 ROHAN Lukáš SVOBODA Adam 95 94 ZS 3 USK Pha
8 9026 9022 RAŠKA Jan ŠIMAN Matěj 95 95 ZS 3 USK Pha
9 132051 132053 FRANEK Jakub KRISTEK Václav 95 96 ZS 3 Val.Mez.
10 132036 132037 ŽNIVA Marek ZÁTOPEK Vladimír 95 95 ZS 3 Val.Mez.
11 121069 121027 BINČÍK Petr FIALA Radim 94 95 ZS 2 KK Opava
12 12027 12026 VLČEK Ladislav HAMMER Martin 85 85
MT Dukla B.
13 43006 43043 PEŘINA Vít CHRISTOV Ivan 89 88
1 Č.Lípa
14 43008 70003 ŠRÁMEK Michal LHOTA Zbyšek 82 84
2 Č.Lípa Žel.Brod
15 9083 9043 STRNAD Jaroslav MEDŘICKÝ Ludvík 93 92 DM 2 USK Pha
16 17008 53011 HRON Jiří NEDVÍDEK František 51 44 VS 2 Rakovník Dv.Král.
17 17025 17020 PETERKA Vít MINAŘÍK Miroslav 69 55 VM 2 Rakovník
18 14009 14008 VANĚK Jiří JOHANIDES Milan 87 75
3 Kralupy
19 88003 17007 ŠERÝ Michal HOLÝ Jiří 71 57 VM 3 Rožátov Rakovník
20 23059 23076 KUNA Alois PARANIAK Jan 60 51 V 3 SK VS ČB
21 16007 16008 KLUGANOST Vít PECHÁČEK Michal 77 76

Vršovice
22 43022 43007 ŠEDIVÝ Václav FRIEDRICH Jan 66 93   3 Č.Lípa

K1ž

 

1 24017 PALOUDOVÁ Anežka 99 PZ
Č.Kruml.
2 103007 SATKOVÁ Martina 98 PZ
KK Brno
3 121043 ROUSKOVÁ Hana 98 PZ
KK Opava
4 121039 ROUSKOVÁ Martina 98 PZ
KK Opava
5 121038 HOROVÁ Klára 98 PZ
KK Opava
6 48032 ČEKALOVÁ Bára 98 PZ
Klášter.
7 65033 BORIKOVÁ Michaela 96 ZM
Roztoky
8 66020 MATULKOVÁ Jana 96 ZM
Horš.Týn
9 24002 KOUDELKOVÁ Kateřina 95 ZS
Č.Kruml.
10 23153 PRÜHEROVÁ Alžběta 96 ZM
SK VS ČB
11 47023 ŠEBELOVÁ Tereza 94 ZS
Kadaň
12 59011 BURIÁNKOVÁ Anežka 94 ZS
Semily
13 124013 HUSÁROVÁ Lenka 94 ZS
Přerov
14 121047 BROŽOVÁ Tereza 96 ZM 3 KK Opava
15 47016 POSPÍCHALOVÁ Simona 97 ZM
Kadaň
16 14030 KOBLENCOVÁ Anna 97 ZM
Kralupy
17 121022 FOLTYSOVÁ Sabina 96 ZM 3 KK Opava
18 112011 DRÁBKOVÁ Martina 95 ZS 3 Kroměříž
19 65011 KREISSLOVÁ Eliška 95 ZS 3 Roztoky
20 119155 BUČKEVIČOVÁ Věra 94 ZS 3 Olomouc
21 47004 HAUSNEROVÁ Milena 94 ZS 3 Kadaň
22 121037 MRÁZKOVÁ Mária 96 ZM 3 KK Opava
23 121083 MRŮZKOVÁ Kateřina 95 ZS 2 KK Opava
24 121014 VALÍKOVÁ Barbora 94 ZS 2 KK Opava
25 42027 GALUŠKOVÁ Karolína 95 ZS 2+ Sušice
26 14020 GROSSMANNOVÁ Zdenka 65 VM 1 Kralupy
27 46043 TUNKOVÁ Kristýna 88
2+ Jablonec
28 49030 ZIMOVÁ Marie 92 DM 2+ Roudnice
29 121034 ŠOLTYSOVÁ Kateřina 73 VM 2+ KK Opava
30 65021 KOZOHORSKÁ Alžběta 90 DS 2 Roztoky
31 65031 KREJČOVÁ Kristýna 91 DS 2 Roztoky
32 43021 ŠEDIVÁ Kateřina 89
2 Č.Lípa
33 43010 SVOBODOVÁ Jana 93 DM 3 Č.Lípa
34 23116 ŠTĚPÁNOVÁ Tereza 86
3 SK VS ČB
35 42003 GALUŠKOVÁ Anna 70 VM 3 Sušice
36 17001 BAČÁKOVÁ Radka 83
3 Rakovník
37 47013 ČERNÁ Lucie 77
3 Kadaň
38 10033 PLAŠILOVÁ Drahomíra 61 V 3 Benátky
39 9072 FABIÁNOVÁ Michaela 93 DM
USK Pha
40 59010 HORČIČKOVÁ Pavlína 90 DS
Semily
41 9075 FRYŠOVÁ Petra 93 DM
USK Pha

C1m

 

1 132053 KRISTEK Václav 96 ZM
Val.Mez.
2 9068 ROHAN Lukáš 95 ZS
USK Pha
3 9056 SVOBODA Adam 94 ZS
USK Pha
4 9038 VĚTROVSKÝ Jan 97 ZM
USK Pha
5 9030 PETŘÍK Matouš 97 ZM
USK Pha
6 66007 RUBÁŠ Pavel 94 ZS
Horš.Týn
7 66009 RUSÍN David 94 ZS
Horš.Týn
8 103020 HOŠEK Ondřej 95 ZS 3 KK Brno
9 66003 BOTH Ondřej 94 ZS
Horš.Týn
10 9022 ŠIMAN Matěj 95 ZS 3 USK Pha
11 132037 ZÁTOPEK Vladimír 95 ZS 3 Val.Mez.
12 9036 KOUŠA Šimon 94 ZS 3 USK Pha
13 9026 RAŠKA Jan 95 ZS 3 USK Pha
14 14018 MATULA Roman 96 ZM 3 Kralupy
15 121003 MRŮZEK Jakub 95 ZS 2 KK Opava
16 82002 CEPEK Marek 94 ZS 2 KVSPísek
17 9018 KARÁSEK Petr 86
1 USK Pha
18 12044 FOUKAL Pavel 87
1 Dukla B.
19 43008 ŠRÁMEK Michal 82
2+ Č.Lípa
20 23059 KUNA Alois 60 V 2+ SK VS ČB
21 43006 PEŘINA Vít 89
2 Č.Lípa
22 14009 VANĚK Jiří 87
2 Kralupy
23 42019 PECHLÁT Hynek 71 VM 2 Sušice
24 14008 JOHANIDES Milan 75
2 Kralupy
25 95002 VĚTROVSKÝ Jiří 66 VM 2 Zbraslav
26 48003 ČEKAL Josef 70 VM 2 Klášter.
27 43043 CHRISTOV Ivan 88
3 Č.Lípa
28 66004 TÁBORSKÝ Pavel 72 VM 3 Horš.Týn
29 43068 ŠRÁMEK Jaroslav 57 V 3 Č.Lípa
30 17007 HOLÝ Jiří 57 V 3 Rakovník
31 47048 JANDÁŠ Roman 65 VM 3 Kadaň
32 13002 MALÍK Martin 65 VM 3 NeoMi P.
33 17008 HRON Jiří 51 VS 3 Rakovník
34 59002 BURIÁNEK Karel 65 VM 3 Semily
35 65022 KOZOHORSKÝ Vojtěch 91 DS 3 Roztoky
36 53011 NEDVÍDEK František 44 VS 3 Dv.Král.
37 43010 SVOBODOVÁ Jana 93 DM 3 Č.Lípa
38 119042 NOVOSAD Lukáš 93 DM
Olomouc
39 43009 FILIPI Robert 64 VM
Č.Lípa
40 12027 VLČEK Ladislav 85

Dukla B.
41 12026 HAMMER Martin 85

Dukla B.

 

VÝSLEDKY SOBOTA

K1M VÝSLEDKOVÁ LISTINA 10.5.2008
poř. vk stč rgc jméno nar. vt oddíl čas pen výsl. čas pen výsl. celk. body
1.

70 70003 LHOTA Zbyšek 84 2+ Žel.Brod 82,80 0 82,80 83,00 0 83,00 165,80 157
2. 1/ DM 73 76010 MACÁŠEK Tomáš 92 2 Bechyně 86,40 2 88,40 85,50 2 87,50 175,90 153
3. 2/ DM 72 9083 STRNAD Jaroslav 93 2+ USK Pha 86,40 0 86,40 86,90 6 92,90 179,30 149
4.

74 43004 PUŠKARČUK Aleš 89 2 Č.Lípa 88,90 0 88,90 88,50 2 90,50 179,40 145
5.

75 49031 SEDLMAIER Aleš 80 2 Roudnice 88,90 2 90,90 87,50 2 89,50 180,40 141
6. 1/ ZS 68 121010 BAHENSKÝ Matouš 94 2 KK Opava 91,90 0 91,90 92,40 0 92,40 184,30 137
7. 1/ DS 82 23061 KUNA Jan 90 2 SK VS ČB 91,50 0 91,50 92,70 4 96,70 188,20 133
8. 1/ VM 79 52018 SAJDL František 70 2 L.Žatec 96,20 0 96,20 92,90 0 92,90 189,10 129
9. 2/ DS 86 70074 BRYCHCÍ Petr 90 2 Žel.Brod 93,80 0 93,80 92,90 4 96,90 190,70 125
10. 1/ VS 88 17008 HRON Jiří 51 2 Rakovník 96,30 0 96,30 95,70 0 95,70 192,00 121
11.

77 43008 ŠRÁMEK Michal 82 2 Č.Lípa 96,20 2 98,20 93,90 0 93,90 192,10 117
12. 3/ DM 76 9043 MEDŘICKÝ Ludvík 92 2 USK Pha 94,70 4 98,70 94,70 0 94,70 193,40 113
13. 2/ VM 80 43022 ŠEDIVÝ Václav 66 2 Č.Lípa 94,60 2 96,60 95,20 2 97,20 193,80 109
14.

84 132027 VOLEK Martin 82 2 Val.Mez. 97,80 4 101,80 91,10 2 93,10 194,90 105
15. 2/ ZS 65 103020 HOŠEK Ondřej 95 2 KK Brno 96,90 2 98,90 96,70 0 96,70 195,60 101
16. 3/ ZS 64 9020 ADÁMEK Filip 94 2 USK Pha 98,60 0 98,60 95,20 2 97,20 195,80 97
17. 3/ VM 78 23107 ŠTĚTKA Petr 65 2 SK VS ČB 99,00 0 99,00 97,60 0 97,60 196,60 93
18.

90 43043 CHRISTOV Ivan 88 3 Č.Lípa 93,90 2 95,90 97,50 4 101,50 197,40 89
19. 4/ ZS 67 82002 CEPEK Marek 94 2 KVSPísek 95,50 2 97,50 98,40 2 100,40 197,90 85
19. 5/ ZS 63 52022 PETŘÍČEK Vojtěch 94 3 L.Žatec 98,20 0 98,20 97,70 2 99,70 197,90 81
21. 6/ ZS 69 121031 URBAN Tomáš 94 2 KK Opava 100,90 0 100,90 99,80 0 99,80 200,70 77
22.

161 14016 PODZIMEK Slávek 87 2 Kralupy 98,30 2 100,30 95,10 6 101,10 201,40 73
23. 7/ ZS 62 43029 ŠEDIVÝ Jakub 94 3 Č.Lípa 94,10 6 100,10 98,40 4 102,40 202,50 69
24. 8/ ZS 61 103019 SOSNAR Jakub 94 3 KK Brno 102,50 4 106,50 98,80 0 98,80 205,30 65
25. 9/ ZS 52 1037 SMOLKA Ondřej 94 3 Boh.Pha 100,60 0 100,60 102,90 2 104,90 205,50 61
26. 4/ VM 81 24027 KOUDELKA Tomáš 64 2 Č.Kruml. 102,70 2 104,70 101,60 0 101,60 206,30 57
27. 3/ DS 83 23099 SVOBODA Marek 90 2 SK VS ČB 103,10 0 103,10 97,70 6 103,70 206,80 53
28. 4/ DS 160 23020 HOLBOJ Ondřej 90 2 SK VS ČB 96,50 4 100,50 104,40 2 106,40 206,90 49
29. 5/ VM 98 43009 FILIPI Robert 64
Č.Lípa 100,20 4 104,20 102,80 0 102,80 207,00 45
30.

94 8008 HORÁK David 76 3 S.Žižkov 103,60 4 107,60 99,20 2 101,20 208,80 44
31. 10/ ZS 60 9026 RAŠKA Jan 95 3 USK Pha 96,20 2 98,20 104,50 8 112,50 210,70 43
32. 11/ ZS 58 43016 MYŠÁK Albert 94 3 Č.Lípa 103,90 2 105,90 104,30 2 106,30 212,20 42
33. 12/ ZS 66 121069 BINČÍK Petr 94 2 KK Opava 100,70 2 102,70 97,80 12 109,80 212,50 41
34. 13/ ZS 53 9056 SVOBODA Adam 94 3 USK Pha 100,40 8 108,40 101,70 6 107,70 216,10 40
35. 5/ DS 89 65022 KOZOHORSKÝ Vojtěch 91 3 Roztoky 106,80 2 108,80 105,50 2 107,50 216,30 39
36. 14/ ZS 57 9022 ŠIMAN Matěj 95 3 USK Pha 101,20 6 107,20 107,20 4 111,20 218,40 38
37. 15/ ZS 38 9037 PEXA Jakub 94 3 USK Pha 107,10 2 109,10 107,10 6 113,10 222,20 37
38. 1/ ZM 48 9030 PETŘÍK Matouš 97
USK Pha 106,50 2 108,50 110,30 4 114,30 222,80 36
39. 16/ ZS 50 9068 ROHAN Lukáš 95 3 USK Pha 110,20 2 112,20 111,80 0 111,80 224,00 35
40. 17/ ZS 59 10009 KYNCL Michal 95 3 Benátky 114,20 4 118,20 101,50 8 109,50 227,70 34
41. 18/ ZS 45 14029 VÉLE Adam 94 3 Kralupy 111,90 2 113,90 111,90 2 113,90 227,80 33
42. 2/ ZM 46 121032 ŠOLTYS Tomáš 97
KK Opava 110,40 4 114,40 113,20 2 115,20 229,60 32
43. 19/ ZS 56 121027 FIALA Radim 95 3 KK Opava 108,80 10 118,80 108,90 2 110,90 229,70 31
44. 3/ ZM 43 14014 ŠUPOLÍK Pavel 97
Kralupy 113,00 6 119,00 111,00 2 113,00 232,00 30
45. 20/ ZS 51 103041 SATKE Adam 94 3 KK Brno 110,70 4 114,70 113,50 4 117,50 232,20 29
46. 21/ ZS 49 42017 VADLEJCH František 94 3 Sušice 106,00 2 108,00 116,60 10 126,60 234,60 28
46. 22/ ZS 39 119054 ŠRÁMEK Jonatan 94 3 Olomouc 110,50 8 118,50 110,10 6 116,10 234,60 27
48. 4/ ZM 44 14018 MATULA Roman 96 3 Kralupy 116,00 2 118,00 117,10 0 117,10 235,10 26
48. 4/ DM 92 47027 KYSELA Marek 92 3 Kadaň 113,80 4 117,80 111,30 6 117,30 235,10 25
50. 23/ ZS 37 9028 KOŘÍNEK Filip 95 3 USK Pha 117,70 4 121,70 110,50 4 114,50 236,20 24
51. 5/ DM 152 14022 RATAJ Antonín 92 2 Kralupy 112,50 12 124,50 108,00 8 116,00 240,50 23
52. 24/ ZS 55 133058 KOŠÍK Michal 95 3 SKVeselí 113,50 14 127,50 107,40 6 113,40 240,90 22
53. 6/ VM 85 121024 ROUSEK Martin 65 2 KK Opava 108,40 4 112,40 125,50 4 129,50 241,90 21
54. 5/ ZM 36 9038 VĚTROVSKÝ Jan 97
USK Pha 121,20 12 133,20 109,20 0 109,20 242,40 20
55. 2/ VS 93 1008 DODAL Jan 53 3 Boh.Pha 119,50 2 121,50 116,40 6 122,40 243,90 19
56. 1/ PZ 18 10016 ŠODEK Petr 98
Benátky 120,50 6 126,50 116,80 4 120,80 247,30
56. 6/ DM 91 10047 VEŠKRNA Miroslav 93 3 Benátky 121,90 2 123,90 117,40 6 123,40 247,30 18
58. 2/ PZ 19 14012 ZAPLETAL Vojtěch 98
Kralupy 120,40 2 122,40 123,40 4 127,40 249,80
59. 6/ ZM 41 133059 OLEJNÍK Jan 96 3 SKVeselí 121,00 0 121,00 125,70 4 129,70 250,70 17
60. 3/ PZ 20 82010 CEPEK Matěj 98
KVSPísek 123,70 0 123,70 122,70 6 128,70 252,40
61. 7/ ZM 154 A154 KRÜGER Hans 96
Spremberg 118,30 14 132,30 115,50 8 123,50 255,80
62. 25/ ZS 159 122006 VAŠINA Jiří 94
Ostrava 120,10 14 134,10 114,10 8 122,10 256,20 16
63. 26/ ZS 153 A153 SOMMER Paul 95
Spremberg 118,80 6 124,80 129,70 2 131,70 256,50
64. 27/ ZS 40 133061 HORŇÁK Tomáš 95 3 SKVeselí 125,80 6 131,80 119,90 6 125,90 257,70 15
65. 4/ PZ 21 121030 MRÁZEK Jan 98
KK Opava 119,60 8 127,60 121,90 10 131,90 259,50
66.

151 8037 LETKO Radek 78
S.Žižkov 116,30 18 134,30 110,50 16 126,50 260,80 14
67. 28/ ZS 47 133056 CHABIČA Martin 95 3 SKVeselí 127,60 8 135,60 123,00 4 127,00 262,60 13
68.

87 132042 DAVID Petr 87 2 Val.Mez. 102,70 58 160,70 98,90 6 104,90 265,60 12
69. 3/ VS 97 53011 NEDVÍDEK František 44 3 Dv.Král. 125,10 10 135,10 124,10 10 134,10 269,20 11
70. 8/ ZM 156 A156 MIKUCKI Jonas 97
Spremberg 127,70 8 135,70 133,40 12 145,40 281,10
71. 5/ PZ 17 48031 LERCH Adam 98
Klášter. 133,30 4 137,30 138,70 8 146,70 284,00
72. 9/ ZM 24 133063 ZAJVAR Martin 97
SKVeselí 139,20 10 149,20 126,90 10 136,90 286,10 10
73. 29/ ZS 25 132036 ŽNIVA Marek 95
Val.Mez. 135,20 6 141,20 151,40 8 159,40 300,60 9
74.

95 43003 BEDNÁŘ Jaroslav 74 3 Č.Lípa 121,50 8 129,50 120,90 54 174,90 304,40 8
74. 7/ DM 100 24012 HALEŠ Antonín 92
Č.Kruml. 148,60 18 166,60 123,80 14 137,80 304,40 7
76. 10/ ZM 42 23115 ŠTĚTKA Matěj 96 3 SK VS ČB 144,60 50 194,60 127,70 0 127,70 322,30 6
77. 6/ PZ 2 49042 ZIMA Tomáš 00
Roudnice 153,40 10 163,40 155,60 10 165,60 329,00
78. 30/ ZS 22 132051 FRANEK Jakub 95
Val.Mez. 129,50 56 185,50 140,90 8 148,90 334,40 5
79. 11/ ZM 155 A155 BLUDAU Eric 96
Spremberg 169,70 4 173,70 154,90 12 166,90 340,60
80. 7/ PZ 13 47024 ŠEBELA David 98
Kadaň 174,30 10 184,30 153,80 14 167,80 352,10
81. 8/ PZ 15 45012 HEGER Tomáš 98
KVS HK 127,30 12 139,30 147,80 66 213,80 353,10
82. 9/ PZ 14 121007 MRŮZEK Vojta 98
KK Opava 137,00 62 199,00 149,70 12 161,70 360,70
83. 12/ ZM 27 1019 KULÍŠEK Tomáš 96
Boh.Pha 147,00 54 201,00 151,60 10 161,60 362,60 4
84. 31/ ZS 28 23155 LISKOVSKÝ Vladimír 94
SK VS ČB 129,50 58 187,50 139,30 54 193,30 380,80 3
85. 32/ ZS 29 1050 KETZL Tomáš 95
Boh.Pha 157,10 116 273,10 143,70 18 161,70 434,80 2
86.

99 16007 KLUGANOST Vít 77
Vršovice 131,20 108 239,20 142,00 54 196,00 435,20 1
87. 10/ PZ 16 14015 ZAPLETAL Mikuláš 00
Kralupy 154,90 108 262,90 139,40 60 199,40 462,30
88. 13/ ZM 158 17027 PETERKA Adam 96
Rakovník 105,50 66 171,50 189,50 126 315,50 487,00
89. 11/ PZ 6 121033 KAŠPAR Albert 98
KK Opava 156,80 18 174,80 161,30 164 325,30 500,10
90. 33/ ZS 23 119037 LAITOCH Petr 95
Olomouc 123,50 164 287,50 140,20 110 250,20 537,70
91. 12/ PZ 157 9064 KOŘÍNEK Vilém 99
USK Pha 162,10 212 374,10 186,40 14 200,40 574,50
92. 14/ ZM 32 9077 MATĚJKA Michael 97
USK Pha 156,70 124 280,70 136,10 212 348,10 628,80
93. 15/ ZM 30 65032 KOUDELKA Václav 97
Roztoky 218,10 120 338,10 205,90 120 325,90 664,00
94. 34/ ZS 33 124019 PAPP Daniel 95
Přerov 132,20 262 394,20 140,70 260 400,70 794,90
95. 13/ PZ 8 24006 KLÍMA Jan 98
Č.Kruml. 184,90 158 342,90 187,50 308 495,50 838,40
96. 14/ PZ 10 66016 WENDL Denis 00
Horš.Týn 214,10 452 666,10 203,50 210 413,50 1 079,60
97. 35/ ZS 54 76039 ZVOLÁNEK Jan 95 3 Bechyně 106,70 6 112,70 DNF 999 999,00 1 111,70
98. 15/ PZ 11 45019 HEGER Vojtěch 00
KVS HK 209,90 408 617,90 191,90 308 499,90 1 117,80
99. 16/ PZ 3 121053 BEK Kryštof 99
KK Opava 136,00 366 502,00 131,40 560 691,40 1 193,40
100. 36/ ZS 35 19021 KULIŠ Petr 94
Vlašim 140,40 462 602,40 142,30 508 650,30 1 252,70
101. 17/ PZ 7 66021 WESTERDIJK Mathias 99
Horš.Týn 142,00 504 646,00 117,20 508 625,20 1 271,20
102. 18/ PZ 4 19022 ŠANDA Petr 00
Vlašim DNF 999 999,00 254,30 64 318,30 1 317,30
103. 16/ ZM 31 124018 ŠTĚPÁNIK Ondřej 96
Přerov DNF 999 999,00 131,70 260 391,70 1 390,70
104. 19/ PZ 9 66017 VAVŘÍK Tadeaš 99
Horš.Týn DNF 999 999,00 204,70 310 514,70 1 513,70
105. 20/ PZ 12 76014 ZVOLÁNEK Filip 99
Bechyně DNF 999 999,00 DNF 999 999,00 1 998,00
105. 37/ ZS 34 9076 ŠPETA Sebastian 95
USK Pha DNF 999 999,00 DNF 999 999,00 1 998,00

PZ 1 121046 MRŮZEK Jakub 98
KK Opava DNS 999 999,00 DNS 999 999,00 1 998,00

PZ 5 24015 SKOŘEPA Vojtěch 99
Č.Kruml. DNS 999 999,00 DNS 999 999,00 1 998,00

ZM 26 23142 FIALA Jan 96
SK VS ČB DNS 999 999,00 DNS 999 999,00 1 998,00

VM 71 42016 GALUŠKA Vladislav 65 2+ Sušice DNS 999 999,00 DNS 999 999,00 1 998,00

DM 96 43007 FRIEDRICH Jan 93 3 Č.Lípa DNS 999 999,00 DNS 999 999,00 1 998,00

 

 

C2M VÝSLEDKOVÁ LISTINA 10.5.2008
poř. vk stč rgc jméno nar. vt oddíl čas pen výsl. čas pen výsl. celk. body
1.

11 12027 12026 VLČEK Ladislav HAMMER Martin 85 85 MT Dukla B. 93,20 4 97,20 92,20 2 94,20 191,40 48
2.

12 43006 43043 PEŘINA Vít CHRISTOV Ivan 89 88 1 Č.Lípa 104,10 2 106,10 101,80 2 103,80 209,90 40
3.

13 43008 70003 ŠRÁMEK Michal LHOTA Zbyšek 82 84 2 Č.Lípa Žel.Brod 102,70 2 104,70 102,60 4 106,60 211,30 32
4. 1/ DM 23 76010 66001 MACÁŠEK Tomáš HOJDA Jakub 92 93 2 Bechyně Horš.Týn 108,60 6 114,60 104,60 4 108,60 223,20 28
5. 2/ DM 14 9083 9043 STRNAD Jaroslav MEDŘICKÝ Ludvík 93 92 2 USK Pha 108,20 8 116,20 107,70 2 109,70 225,90 24
6. 1/ VS 15 17008 53011 HRON Jiří NEDVÍDEK František 51 44 2 Rakovník Dv.Král. 119,20 4 123,20 117,60 4 121,60 244,80 20
7.
21 43022 43010 ŠEDIVÝ Václav SVOBODOVÁ Jana 66 93 3 Č.Lípa 118,50 4 122,50 120,50 4 124,50 247,00 16
8. 1/ ZS 3 43016 43029 MYŠÁK Albert ŠEDIVÝ Jakub 94 94
Č.Lípa 122,20 6 128,20 121,50 8 129,50 257,70 12
9.

17 14009 14008 VANĚK Jiří JOHANIDES Milan 87 75 3 Kralupy 120,60 12 132,60 124,80 12 136,80 269,40 11
10. 2/ ZS 6 9068 9056 ROHAN Lukáš SVOBODA Adam 95 94 3 USK Pha 126,10 6 132,10 128,30 14 142,30 274,40 10
11. 1/ VM 16 17025 17020 PETERKA Vít MINAŘÍK Miroslav 69 55 2 Rakovník 135,30 8 143,30 123,90 8 131,90 275,20 9
12. 1/ V 19 23059 23076 KUNA Alois PARANIAK Jan 60 51 3 SK VS ČB 146,20 14 160,20 136,80 8 144,80 305,00 8
13. 3/ ZS 22 A154 A153 KRÜGER Hans SOMMER Paul 96 95
Spremberg 126,60 18 144,60 149,90 12 161,90 306,50
14. 4/ ZS 10 121032 121027 ŠOLTYS Tomáš FIALA Radim 97 95 3 KK Opava 149,60 18 167,60 149,90 10 159,90 327,50 7
15. 5/ ZS 8 132051 132053 FRANEK Jakub KRISTEK Václav 95 96 3 Val.Mez. 141,90 58 199,90 140,80 18 158,80 358,70 6
16. 6/ ZS 2 1019 1037 KULÍŠEK Tomáš SMOLKA Ondřej 96 94
Boh.Pha 167,60 22 189,60 148,20 26 174,20 363,80 5
17. 1/ ZM 5 121037 121022 MRÁZKOVÁ Mária FOLTYSOVÁ Sabina 96 96
KK Opava 201,80 8 209,80 150,20 10 160,20 370,00 4
18. 7/ ZS 1 9037 9036 PEXA Jakub KOUŠA Šimon 94 94
USK Pha 143,10 12 155,10 151,10 66 217,10 372,20 3
19.

20 16007 16008 KLUGANOST Vít PECHÁČEK Michal 77 76
Vršovice 139,80 114 253,80 139,20 58 197,20 451,00 2
20. 8/ ZS 9 132036 132037 ŽNIVA Marek ZÁTOPEK Vladimír 95 95 3 Val.Mez. 141,50 120 261,50 140,70 68 208,70 470,20 1
21. 9/ ZS 4 66009 66003 RUSÍN David BOTH Ondřej 94 94
Horš.Týn 153,50 170 323,50 150,80 70 220,80 544,30
22. 10/ ZS 7 9026 9022 RAŠKA Jan ŠIMAN Matěj 95 95 3 USK Pha DNF 999 999,00 129,00 22 151,00 1 150,00

VM 18 88003 17007 ŠERÝ Michal HOLÝ Jiří 71 57 3 Rožátov Rakovník DNS 999 999,00 DNS 999 999,00 1 998,00

 

 

K1Z VÝSLEDKOVÁ LISTINA 10.5.2008
poř. vk stč rgc jméno nar. vt oddíl čas pen výsl. čas pen výsl. celk. body
1. 1/ VM 26 14020 GROSSMANNOVÁ Zdenka 65 1 Kralupy 96,90 0 96,90 93,50 0 93,50 190,40 68
2. 2/ VM 29 121034 ŠOLTYSOVÁ Kateřina 73 2+ KK Opava 97,10 2 99,10 100,80 2 102,80 201,90 60
3. 1/ DM 28 49030 ZIMOVÁ Marie 92 2+ Roudnice 97,80 2 99,80 98,70 4 102,70 202,50 56
4. 1/ ZS 24 121014 VALÍKOVÁ Barbora 94 2 KK Opava 97,10 6 103,10 98,10 4 102,10 205,20 52
5.

34 23116 ŠTĚPÁNOVÁ Tereza 86 3 SK VS ČB 100,90 6 106,90 103,50 0 103,50 210,40 48
6. 1/ DS 31 65031 KREJČOVÁ Kristýna 91 2 Roztoky 103,20 2 105,20 102,00 4 106,00 211,20 44
7.

27 46043 TUNKOVÁ Kristýna 88 2+ Jablonec 103,10 4 107,10 102,60 2 104,60 211,70 40
8. 2/ DS 30 65021 KOZOHORSKÁ Alžběta 90 2 Roztoky 104,30 2 106,30 106,50 4 110,50 216,80 36
9. 2/ DM 42 9057 SUŠÁNKOVÁ Markéta 92 2 USK Pha 104,30 8 112,30 103,50 6 109,50 221,80 32
10. 3/ DM 33 43010 SVOBODOVÁ Jana 93 3 Č.Lípa 111,20 2 113,20 109,90 0 109,90 223,10 28
11. 2/ ZS 23 121083 MRŮZKOVÁ Kateřina 95 2 KK Opava 108,70 8 116,70 106,10 2 108,10 224,80 24
12.

36 17001 BAČÁKOVÁ Radka 83 3 Rakovník 117,80 4 121,80 110,00 2 112,00 233,80 20
13.

37 47013 ČERNÁ Lucie 77 3 Kadaň 116,90 8 124,90 109,10 6 115,10 240,00 19
14. 1/ ZM 17 121022 FOLTYSOVÁ Sabina 96 3 KK Opava 117,20 4 121,20 119,70 4 123,70 244,90 18
15. 2/ ZM 22 121037 MRÁZKOVÁ Mária 96 3 KK Opava 118,30 8 126,30 117,30 4 121,30 247,60 17
16. 3/ ZS 21 47004 HAUSNEROVÁ Milena 94 3 Kadaň 119,20 8 127,20 119,90 10 129,90 257,10 16
17.

43 45030 HUKOVÁ Zuzana 89 3 KVS HK 132,40 6 138,40 118,60 2 120,60 259,00 15
18. 4/ ZS 18 112011 DRÁBKOVÁ Martina 95 3 Kroměříž 121,90 8 129,90 130,90 2 132,90 262,80 14
19. 3/ ZM 14 121047 BROŽOVÁ Tereza 96 3 KK Opava 145,30 2 147,30 131,00 10 141,00 288,30 13
20. 4/ ZM 16 14030 KOBLENCOVÁ Anna 97
Kralupy 127,00 10 137,00 112,10 60 172,10 309,10 12
21. 5/ ZS 20 119155 BUČKEVIČOVÁ Věra 94 3 Olomouc 128,20 6 134,20 124,60 56 180,60 314,80 11
22. 1/ PZ 2 103007 SATKOVÁ Martina 98
KK Brno 154,60 10 164,60 152,40 10 162,40 327,00
23. 5/ ZM 15 47016 POSPÍCHALOVÁ Simona 97
Kadaň 135,90 8 143,90 139,10 50 189,10 333,00 10
24. 6/ ZS 12 59011 BURIÁNKOVÁ Anežka 94
Semily 173,60 10 183,60 161,00 12 173,00 356,60 9
25. 6/ ZM 10 23153 PRÜHEROVÁ Alžběta 96
SK VS ČB 160,40 14 174,40 174,50 14 188,50 362,90 8
26. 2/ PZ 5 121038 HOROVÁ Klára 98
KK Opava 176,10 16 192,10 167,40 16 183,40 375,50
27. 4/ DM 41 9075 FRYŠOVÁ Petra 93
USK Pha 141,70 8 149,70 125,20 106 231,20 380,90 7
28. 7/ ZS 11 47023 ŠEBELOVÁ Tereza 94
Kadaň 145,50 74 219,50 130,30 66 196,30 415,80 6
29. 7/ ZM 7 65033 BORIKOVÁ Michaela 96
Roztoky 136,70 114 250,70 173,40 68 241,40 492,10 5
30. 8/ ZS 9 24002 KOUDELKOVÁ Kateřina 95
Č.Kruml. 171,00 68 239,00 163,80 164 327,80 566,80 4
31. 3/ PZ 4 121039 ROUSKOVÁ Martina 98
KK Opava 198,10 118 316,10 200,20 62 262,20 578,30
32. 5/ DM 39 9072 FABIÁNOVÁ Michaela 93
USK Pha 143,70 162 305,70 141,90 162 303,90 609,60 3
33. 4/ PZ 3 121043 ROUSKOVÁ Hana 98
KK Opava 157,70 258 415,70 226,30 58 284,30 700,00
34. 9/ ZS 13 124013 HUSÁROVÁ Lenka 94
Přerov 203,60 162 365,60 173,40 460 633,40 999,00 2
35. 5/ PZ 1 24017 PALOUDOVÁ Anežka 99
Č.Kruml. 179,10 462 641,10 190,60 312 502,60 1 143,70
36. 6/ PZ 6 48032 ČEKALOVÁ Bára 98
Klášter. DNF 999 999,00 152,70 6 158,70 1 157,70

ZM 8 66020 MATULKOVÁ Jana 96
Horš.Týn DNS 999 999,00 DNS 999 999,00 1 998,00

ZS 19 65011 KREISSLOVÁ Eliška 95 3 Roztoky DNS 999 999,00 DNS 999 999,00 1 998,00

ZS 25 42027 GALUŠKOVÁ Karolína 95 2+ Sušice DNS 999 999,00 DNS 999 999,00 1 998,00


32 43021 ŠEDIVÁ Kateřina 89 2 Č.Lípa DNS 999 999,00 DNS 999 999,00 1 998,00

VM 35 42003 GALUŠKOVÁ Anna 70 3 Sušice DNS 999 999,00 DNS 999 999,00 1 998,00

V 38 10033 PLAŠILOVÁ Drahomíra 61 3 Benátky DNS 999 999,00 DNS 999 999,00 1 998,00

DS 40 59010 HORČIČKOVÁ Pavlína 90
Semily DNS 999 999,00 DNS 999 999,00 1 998,00

 

 

C1M VÝSLEDKOVÁ LISTINA 10.5.2008


poř. vk stč rgc jméno nar. vt oddíl čas pen výsl. čas pen výsl. celk. body

start
1.

17 9018 KARÁSEK Petr 86 1 USK Pha 83,80 2 85,80 84,40 0 84,40 170,20 77

59:10,00
2.

18 12044 FOUKAL Pavel 87 1 Dukla B. 88,10 4 92,10 87,40 0 87,40 179,50 69

43:20,00
3.

40 12027 VLČEK Ladislav 85
Dukla B. 90,10 2 92,10 89,20 4 93,20 185,30 61

15:50,00
4.

19 43008 ŠRÁMEK Michal 82 2+ Č.Lípa 94,70 2 96,70 93,10 0 93,10 189,80 57

44:10,00
5. 1/ DM 44 66001 HOJDA Jakub 93 2 Horš.Týn 92,60 6 98,60 91,10 2 93,10 191,70 53

16:40,00
6.

22 14009 VANĚK Jiří 87 2 Kralupy 93,80 2 95,80 94,40 2 96,40 192,20 49

02:30,00
7.

23 14008 JOHANIDES Milan 75 2 Kralupy 104,00 0 104,00 105,00 0 105,00 209,00 45

03:20,00
8. 1/ ZS 16 82002 CEPEK Marek 94 2 KVSPísek 104,20 6 110,20 100,40 4 104,40 214,60 41

58:20,00
9.

21 43006 PEŘINA Vít 89 2 Č.Lípa 106,20 2 108,20 102,10 6 108,10 216,30 37

01:40,00
10. 1/ VM 25 48003 ČEKAL Josef 70 2 Klášter. 111,60 0 111,60 103,30 2 105,30 216,90 33

05:00,00
11.

26 43043 CHRISTOV Ivan 88 3 Č.Lípa 109,80 0 109,80 101,90 6 107,90 217,70 29

55:50,00
12. 2/ VM 24 95002 VĚTROVSKÝ Jiří 66 2 Zbraslav 104,30 8 112,30 101,90 4 105,90 218,20 25

04:10,00
13. 2/ ZS 15 121003 MRŮZEK Jakub 95 2 KK Opava 106,20 4 110,20 107,90 4 111,90 222,10 24

57:30,00
14. 3/ VM 39 43009 FILIPI Robert 64
Č.Lípa 108,60 4 112,60 112,40 0 112,40 225,00 23

15:00,00
15. 1/ V 20 23059 KUNA Alois 60 3 SK VS ČB 111,80 0 111,80 107,10 8 115,10 226,90 22

00:00,00
16. 1/ ZM 14 14018 MATULA Roman 96 3 Kralupy 112,50 2 114,50 110,80 6 116,80 231,30 21

56:40,00
17. 4/ VM 27 66004 TÁBORSKÝ Pavel 72 3 Horš.Týn 115,40 4 119,40 110,40 2 112,40 231,80 20

05:50,00
18. 5/ VM 37 88003 ŠERÝ Michal 71 3 Rožátov 116,00 2 118,00 112,40 4 116,40 234,40 19

12:30,00
19. 3/ ZS 12 9036 KOUŠA Šimon 94 3 USK Pha 111,50 8 119,50 113,90 4 117,90 237,40 18

54:10,00
20. 1/ DS 34 65022 KOZOHORSKÝ Vojtěch 91 3 Roztoky 115,70 6 121,70 110,80 6 116,80 238,50 17

10:00,00
21. 2/ ZM 1 132053 KRISTEK Václav 96
Val.Mez. 126,30 0 126,30 127,00 2 129,00 255,30 16

45:00,00
22. 4/ ZS 10 9022 ŠIMAN Matěj 95 3 USK Pha 124,90 4 128,90 123,30 8 131,30 260,20 15

52:30,00
23. 1/ VS 35 53011 NEDVÍDEK František 44 3 Dv.Král. 122,00 6 128,00 125,60 8 133,60 261,60 14

13:20,00
24. 5/ ZS 11 132037 ZÁTOPEK Vladimír 95 3 Val.Mez. 128,70 8 136,70 116,50 16 132,50 269,20 13

53:20,00
25. 3/ ZM 4 9038 VĚTROVSKÝ Jan 97
USK Pha 128,50 6 134,50 129,10 6 135,10 269,60 12

47:30,00
26. 6/ ZS 9 66003 BOTH Ondřej 94
Horš.Týn 126,70 14 140,70 123,40 8 131,40 272,10 11

51:40,00
27. 7/ ZS 8 103020 HOŠEK Ondřej 95 3 KK Brno 155,80 2 157,80 121,30 2 123,30 281,10 10

50:50,00
28. 2/ VS 32 17008 HRON Jiří 51 3 Rakovník 113,60 52 165,60 116,50 0 116,50 282,10 9

00:50,00
29. 6/ VM 30 47048 JANDÁŠ Roman 65 3 Kadaň 126,30 10 136,30 149,30 6 155,30 291,60 8

07:30,00
30. 8/ ZS 2 9068 ROHAN Lukáš 95
USK Pha 134,10 2 136,10 150,50 8 158,50 294,60 7

45:50,00
31. 9/ ZS 3 9056 SVOBODA Adam 94
USK Pha 115,10 4 119,10 117,40 60 177,40 296,50 6

46:40,00
32. 2/ DM 36 43010 SVOBODOVÁ Jana 93 3 Č.Lípa 143,20 4 147,20 144,10 6 150,10 297,30 5

10:50,00
33. 7/ VM 33 59002 BURIÁNEK Karel 65 3 Semily 150,30 4 154,30 141,60 8 149,60 303,90 4

09:10,00
34. 10/ ZS 13 9026 RAŠKA Jan 95 3 USK Pha 117,20 56 173,20 125,30 8 133,30 306,50 3

55:00,00
35. 2/ V 28 43068 ŠRÁMEK Jaroslav 57 3 Č.Lípa 141,90 52 193,90 119,70 0 119,70 313,60 2

06:40,00
36. 4/ ZM 5 9030 PETŘÍK Matouš 97
USK Pha 143,60 12 155,60 160,50 16 176,50 332,10 1

48:20,00
37. 8/ VM 31 13002 MALÍK Martin 65 3 NeoMi P. 142,30 2 144,30 130,70 58 188,70 333,00


08:20,00
38. 11/ ZS 43 9028 KOŘÍNEK Filip 95
USK Pha 133,10 56 189,10 156,80 8 164,80 353,90


18:20,00
39. 5/ ZM 42 A155 BLUDAU Eric 96
Spremberg 145,80 54 199,80 154,80 14 168,80 368,60


17:30,00
40. 12/ ZS 6 66007 RUBÁŠ Pavel 94
Horš.Týn 151,80 160 311,80 124,30 114 238,30 550,10


49:10,00
41. 3/ DM 38 119042 NOVOSAD Lukáš 93
Olomouc 188,70 310 498,70 184,70 114 298,70 797,40


14:10,00
42. 13/ ZS 7 66009 RUSÍN David 94
Horš.Týn 148,40 60 208,40 DNF 999 999,00 1 207,40


50:00,00

V 29 17007 HOLÝ Jiří 57 3 Rakovník DNS 999 999,00 DNS 999 999,00 1 998,00





41 12026 HAMMER Martin 85
Dukla B. DNS 999 999,00 DNS 999 999,00 1 998,00

 

VÝSLEDKY NEDĚLE

K1M VÝSLEDKOVÁ LISTINA 11.5.2008
poř. vk stč rgc jméno nar. vt oddíl čas pen výsl. čas pen výsl. celk. body
1.

70 70003 LHOTA Zbyšek 84 2+ Žel.Brod 84,90 0 84,90 85,70 0 85,70 170,60 157
2. 1/ DM 72 9083 STRNAD Jaroslav 93 2+ USK Pha 88,40 0 88,40 87,20 0 87,20 175,60 153
3. 2/ DM 73 76010 MACÁŠEK Tomáš 92 2 Bechyně 89,50 0 89,50 88,30 0 88,30 177,80 149
4.

74 43004 PUŠKARČUK Aleš 89 2 Č.Lípa 90,20 0 90,20 92,30 4 96,30 186,50 145
4.

75 49031 SEDLMAIER Aleš 80 2 Roudnice 90,90 4 94,90 89,60 2 91,60 186,50 141
6. 1/ VM 79 52018 SAJDL František 70 2 L.Žatec 97,40 0 97,40 94,80 0 94,80 192,20 137
7. 1/ DS 82 23061 KUNA Jan 90 2 SK VS ČB 93,50 2 95,50 95,10 2 97,10 192,60 133
8. 1/ ZS 68 121010 BAHENSKÝ Matouš 94 2 KK Opava 98,20 2 100,20 93,60 2 95,60 195,80 129
9. 2/ VM 80 43022 ŠEDIVÝ Václav 66 2 Č.Lípa 98,50 0 98,50 97,50 0 97,50 196,00 125
10.

84 132027 VOLEK Martin 82 2 Val.Mez. 96,60 0 96,60 97,70 2 99,70 196,30 121
11. 2/ DS 86 70074 BRYCHCÍ Petr 90 2 Žel.Brod 96,30 4 100,30 94,30 2 96,30 196,60 117
12. 1/ VS 88 17008 HRON Jiří 51 2 Rakovník 98,70 0 98,70 98,00 0 98,00 196,70 113
13.

161 14016 PODZIMEK Slávek 87 2 Kralupy 96,80 0 96,80 99,30 2 101,30 198,10 109
14. 2/ ZS 62 43029 ŠEDIVÝ Jakub 94 3 Č.Lípa 100,80 0 100,80 97,60 0 97,60 198,40 105
15. 3/ ZS 63 52022 PETŘÍČEK Vojtěch 94 3 L.Žatec