Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 25.04.2011 22:22:59 

Sružnická peřej

stružnická peřej 2009

C1M

STARTOVNÍ LISTINA

stč

rgc

jméno

nar.

vk

vt

oddíl

1

43008

ŠRÁMEK Michal

82

2+

Č.Lípa

2

A0001

KIESSLICH André

86

Spremberg

3

43006

PEŘINA Vít

89

2

Č.Lípa

4

14008

JOHANIDES Milan

75

2

Kralupy

5

97021

KUČERA Tomáš

70

VM

2

RK Troja

6

95002

VĚTROVSKÝ Jiří

66

VM

2

Zbraslav

7

43009

FILIPI Robert

64

V

2

Č.Lípa

8

14018

MATULA Roman

96

ZS

2

Kralupy

9

A0002

SOMMER Paul

95

ZS

Spremberg

10

43068

ŠRÁMEK Jaroslav

57

V

3

Č.Lípa

11

47048

JANDÁŠ Roman

65

VM

3

Kadaň

12

A0003

BLUDAU Eric

96

ZS

Spremberg

13

9037

PEXA Jakub

94

DM

3

USK Pha

14

17025

PETERKA Vít

69

VM

3

Rakovník

15

9056

SVOBODA Adam

94

DM

3

USK Pha

16

17007

HOLÝ Jiří

57

V

3

Rakovník

17

65022

KOZOHORSKÝ Vojtěch

91

DS

3

Roztoky

18

9038

VĚTROVSKÝ Jan

97

ZM

3

USK Pha

19

14022

RATAJ Antonín

92

DS

3

Kralupy

20

17006

HASHIMOTO Tamaki

82

Rakovník

21

16001

BARTOŇ Zbyněk

66

VM

Vršovice

 

K1Z

STARTOVNÍ LISTINA

stč

rgc

jméno

nar.

vk

vt

oddíl

1

12046

SMAŽÍKOVÁ Markéta

88

2+

Dukla B.

2

14040

KREJČOVÁ Kristýna

91

DS

2+

Kralupy

3

43010

SVOBODOVÁ Jana

93

DM

2

Č.Lípa

4

43021

ŠEDIVÁ Kateřina

89

2

Č.Lípa

5

17002

BORSKÁ Alena

76

3

Rakovník

6

47013

ČERNÁ Lucie

77

3

Kadaň

7

17001

BAČÁKOVÁ Radka

83

3

Rakovník

8

65010

VÁVROVÁ Iva

93

DM

3

Roztoky

9

47004

HAUSNEROVÁ Milena

94

DM

3

Kadaň

10

65033

BORIKOVÁ Michaela

96

ZS

3

Roztoky

11

14030

KOBLENCOVÁ Anna

97

ZM

3

Kralupy

12

9075

FRYŠOVÁ Petra

93

DM

3

USK Pha

13

36022

VESELÁ Jitka

91

DS

3

Klatovy

14

9052

KOUŠOVÁ Tereza

92

DS

USK Pha

15

89006

KRUMLOVÁ Anna

83

VikingMB

16

9071

DVOŘÁKOVÁ Eliška

01

PZ

USK Pha

17

9078

ŘÍHOVÁ Eva

00

PZ

USK Pha

 

C2M

STARTOVNÍ LISTINA

stč

rgc

jméno

nar.

vk

vt

oddíl

1

43008 43043

ŠRÁMEK Michal CHRISTOV Ivan

82 88

2

Č.Lípa

2

9068 9056

ROHAN Lukáš SVOBODA Adam

95 94

DM

2

USK Pha

3

9026 9022

RAŠKA Jan ŠIMAN Matěj

95 95

ZS

2

USK Pha

4

43016 43029

MYŠÁK Albert ŠEDIVÝ Jakub

94 94

DM

2

Č.Lípa

5

36020 36026

VESELÝ Josef ŠRÁMEK Jiří

50 66

VM

2

Klatovy

6

17026 17007

PŠENIČKA Luděk HOLÝ Jiří

60 57

V

3

Rakovník

7

9038 9077

VĚTROVSKÝ Jan MATĚJKA Michael

97 97

ZM

3

USK Pha

8

17025 17020

PETERKA Vít MINAŘÍK Miroslav

69 55

VM

3

Rakovník

9

A0003 A0002

BLUDAU Eric SOMMER Paul

96 95

ZS

Spremberg

10

16007 16008

KLUGANOST Vít PECHÁČEK Michal

77 76

Vršovice

11

51012 51015

SRBA Mikuláš ŠRAMČÍK Daniel

64 75

Ústí/L

12

16001 16003

BARTOŇ Zbyněk FRIDRICH Michal

66 82

Vršovice

 

K1M

STARTOVNÍ LISTINA

stč

rgc

jméno

nar.

vk

vt

oddíl

1

49031

SEDLMAIER Aleš

80

2

Roudnice

2

49022

CHLÁDEK Pavel

87

2

Roudnice

3

9020

ADÁMEK Filip

94

DM

2

USK Pha

4

A0004

TEICHMANN Oliver

90

Spremberg

5

43004

PUŠKARČUK Aleš

89

2

Č.Lípa

6

52018

SAJDL František

70

VM

2

L.Žatec

7

43022

ŠEDIVÝ Václav

66

VM

2

Č.Lípa

8

52022

PETŘÍČEK Vojtěch

94

DM

2

L.Žatec

9

43029

ŠEDIVÝ Jakub

94

DM

2

Č.Lípa

10

9026

RAŠKA Jan

95

ZS

2

USK Pha

11

23107

ŠTĚTKA Petr

65

VM

2

SKVS ČB

12

9056

SVOBODA Adam

94

DM

2

USK Pha

13

42014

ŠRÁMEK Ondřej

94

DM

2

Sušice

14

9022

ŠIMAN Matěj

95

ZS

2

USK Pha

15

43043

CHRISTOV Ivan

88

2

Č.Lípa

16

9037

PEXA Jakub

94

DM

2

USK Pha

17

14016

PODZIMEK Slávek

87

2

Kralupy

18

A0005

WITKOWSKI Milton

92

DS

Spremberg

19

43009

FILIPI Robert

64

V

3

Č.Lípa

20

9068

ROHAN Lukáš

95

ZS

3

USK Pha

21

43016

MYŠÁK Albert

94

DM

3

Č.Lípa

22

23115

ŠTĚTKA Matěj

96

ZS

3

SKVS ČB

23

36026

ŠRÁMEK Jiří

66

VM

3

Klatovy

24

65022

KOZOHORSKÝ Vojtěch

91

DS

3

Roztoky

25

14018

MATULA Roman

96

ZS

3

Kralupy

26

19009

ŠANDA Petr

73

VM

3

Vlašim

27

14014

ŠUPOLÍK Pavel

97

ZM

3

Kralupy

28

9028

KOŘÍNEK Filip

95

ZS

3

USK Pha

29

9077

MATĚJKA Michael

97

ZM

3

USK Pha

30

43008

ŠRÁMEK Michal

82

Č.Lípa

31

44011

HRBÁČEK Jan

66

VM

Děčín

32

16007

KLUGANOST Vít

77

Vršovice

33

44002

BÍLÝ Tomáš

68

VM

Děčín

34

10016

ŠODEK Petr

98

ZM

Benátky

35

9076

ŠPETA Sebastian

95

ZS

USK Pha

36

47024

ŠEBELA David

98

ZM

Kadaň

37

17027

PETERKA Adam

96

ZS

Rakovník

38

A0006

KRÜGER Hans

96

ZS

Spremberg

39

14037

VYBULKA Jakub

98

ZM

Kralupy

40

65032

KOUDELKA Václav

97

ZM

Roztoky

41

14036

BRÁZDA Vendelín

96

ZS

Kralupy

42

10028

ŠTĚPÁN Bronislav

96

ZS

Benátky

43

A0007

MIKUCKI Jonas

97

ZM

Spremberg

44

9081

LHOTA Matyáš

99

PZ

USK Pha

45

9064

KOŘÍNEK Vilém

99

PZ

USK Pha

46

49042

ZIMA Tomáš

00

PZ

Roudnice

47

19022

ŠANDA Petr

00

PZ

Vlašim

 

C1Z

STARTOVNÍ LISTINA

stč

rgc

jméno

nar.

vk

vt

oddíl

51

43010

SVOBODOVÁ Jana

93

DM

3

Č.Lípa

52

47013

ČERNÁ Lucie

77

3

Kadaň

53

47004

HAUSNEROVÁ Milena

94

DM

3

Kadaň

54

9075

FRYŠOVÁ Petra

93

DM

USK Pha

 

 

K1M

VÝSLEDKOVÁ LISTINA

18.04.09

poř.

vk

stč

rgc

jméno

nar.

vt

oddíl

čas

pen

výsl.

čas

pen

výsl.

celk.

bhz

1.

2

49022

CHLÁDEK Pavel

87

2

Roudnice

90,20

0

90,20

92,00

0

92,00

90,20

80

2.

30

43008

ŠRÁMEK Michal

82

Č.Lípa

91,50

4

95,50

91,10

0

91,10

91,10

76

3.

4

A0004

TEICHMANN Oliver

90

Spremberg

91,70

0

91,70

92,70

0

92,70

91,70

4.

1/

DM

3

9020

ADÁMEK Filip

94

2

USK Pha

94,10

4

98,10

92,40

2

94,40

94,40

72

5.

1

49031

SEDLMAIER Aleš

80

2

Roudnice

100,70

4

104,70

92,50

2

94,50

94,50

68

6.

2/

DM

8

52022

PETŘÍČEK Vojtěch

94

2

L.Žatec

94,80

0

94,80

92,70

2

94,70

94,70

64

7.

1/

VM

7

43022

ŠEDIVÝ Václav

66

2

Č.Lípa

95,40

2

97,40

98,40

2

100,40

97,40

60

8.

3/

DM

9

43029

ŠEDIVÝ Jakub

94

2

Č.Lípa

93,20

10

103,20

89,60

8

97,60

97,60

56

9.

15

43043

CHRISTOV Ivan

88

2

Č.Lípa

100,60

2

102,60

94,90

4

98,90

98,90

52

10.

2/

VM

6

52018

SAJDL František

70

2

L.Žatec

97,70

2

99,70

97,10

6

103,10

99,70

48

11.

4/

DM

21

43016

MYŠÁK Albert

94

3

Č.Lípa

96,50

4

100,50

97,20

4

101,20

100,50

44

12.

1/

V

19

43009

FILIPI Robert

64

3

Č.Lípa

99,20

2

101,20

96,10

6

102,10

101,20

40

13.

1/

ZS

10

9026

RAŠKA Jan

95

2

USK Pha

103,90

4

107,90

98,40

4

102,40

102,40

36

14.

17

14016

PODZIMEK Slávek

87

2

Kralupy

102,50

6

108,50

101,00

2

103,00

103,00

32

15.

3/

VM

11

23107

ŠTĚTKA Petr

65

2

SKVS ČB

103,90

2

105,90

103,20

0

103,20

103,20

28

16.

54

A0008

SLANEC Jakub

72

Česká Lípa

113,90

6

119,90

104,50

0

104,50

104,50

17.

2/

ZS

14

9022

ŠIMAN Matěj

95

2

USK Pha

102,10

12

114,10

100,90

4

104,90

104,90

24

18.

3/

ZS

20

9068

ROHAN Lukáš

95

3

USK Pha

117,50

4

121,50

104,00

2

106,00

106,00

20

19.

1/

ZM

27

14014

ŠUPOLÍK Pavel

97

3

Kralupy

105,50

6

111,50

104,90

2

106,90

106,90

19

20.

4/

ZS

28

9028

KOŘÍNEK Filip

95

3

USK Pha

122,90

6

128,90

108,40

2

110,40

110,40

18

21.

1/

DS

24

65022

KOZOHORSKÝ Vojtěch

91

3

Roztoky

112,80

0

112,80

106,70

4

110,70

110,70

17

22.

5/

ZS

38

A0006

KRÜGER Hans

96

Spremberg

113,10

10

123,10

112,90

0

112,90

112,90

23.

5/

DM

12

9056

SVOBODA Adam

94

2

USK Pha

121,20

2

123,20

111,10

2

113,10

113,10

16

24.

6/

DM

13

42014

ŠRÁMEK Ondřej

94

2

Sušice

114,90

2

116,90

107,70

6

113,70

113,70

15

25.

2/

ZM

34

10016

ŠODEK Petr

98

Benátky

119,30

4

123,30

113,90

0

113,90

113,90

14

26.

4/

VM

26

19009

ŠANDA Petr

73

3

Vlašim

116,70

4

120,70

116,10

0

116,10

116,10

13

27.

6/

ZS

22

23115

ŠTĚTKA Matěj

96

3

SKVS ČB

127,30

4

131,30

116,20

0

116,20

116,20

12

28.

7/

DM

16

9037

PEXA Jakub

94

2

USK Pha

113,30

4

117,30

111,70

6

117,70

117,30

11

29.

5/

VM

23

36026

ŠRÁMEK Jiří

66

3

Klatovy

122,90

0

122,90

116,60

2

118,60

118,60

10

30.

3/

ZM

29

9077

MATĚJKA Michael

97

3

USK Pha

115,50

10

125,50

117,20

6

123,20

123,20

9

31.

7/

ZS

25

14018

MATULA Roman

96

3

Kralupy

125,10

6

131,10

119,80

4

123,80

123,80

8

32.

55

A0009

SLANEC Jan

69

Česká Lípa

143,70

54

197,70

125,80

2

127,80

127,80

33.

32

16007

KLUGANOST Vít

77

Vršovice

129,30

4

133,30

126,10

2

128,10

128,10

7

34.

49

65054

TUREK Michal

86

3

Roztoky

126,50

2

128,50

124,40

6

130,40

128,50

6

35.

4/

ZM

43

A0007

MIKUCKI Jonas

97

Spremberg

133,30

0

133,30

127,10

4

131,10

131,10

36.

2/

DS

50

65018

VÁVRA Petr

91

3

Roztoky

136,90

58

194,90

127,30

4

131,30

131,30

5

37.

5/

ZM

51

48031

LERCH Adam

98

Klášter.

128,20

6

134,20

124,60

8

132,60

132,60

4

38.

6/

VM

48

23070

MAČKAL Jiří

71

SKVS ČB

127,30

10

137,30

129,00

4

133,00

133,00

3

39.

8/

ZS

35

9076

ŠPETA Sebastian

95

USK Pha

138,50

8

146,50

127,30

6

133,30

133,30

2

40.

9/

ZS

37

17027

PETERKA Adam

96

Rakovník

139,50

2

141,50

140,80

52

192,80

141,50

1

41.

1/

PZ

46

49042

ZIMA Tomáš

00

Roudnice

140,20

12

152,20

146,50

4

150,50

150,50

42.

7/

VM

52

44023

TRÁZNÍK Emil

65

Děčín

146,80

4

150,80

153,50

6

159,50

150,80

43.

6/

ZM

36

47024

ŠEBELA David

98

Kadaň

154,00

12

166,00

159,40

2

161,40

161,40

44.

8/

VM

53

44018

VICHER Jan

70

Děčín

185,10

62

247,10

161,80

6

167,80

167,80

45.

2/

PZ

47

19022

ŠANDA Petr

00

Vlašim

165,60

12

177,60

157,30

12

169,30

169,30

46.

9/

VM

56

49011